Jak zamawiać?

Klienci indywidualni mogą składać zamówienia za pośrednictwem koszyka znajdującego się w górnej części strony obok ikon wyboru wersji językowej. Rejestracja i logowanie w sklepie dla klientów detalicznych nie jest wymagana. Logowanie do serwisu dostępne jest jedynie dla odbiorców hurtowych (dodatkowe funkcje dostępne dla hurtowników). Przy zakupach detalicznych i hurtowych powyżej 1000 zł nie doliczamy kosztów transportu przy pierwszej paczce, w przypadku jeśli objętość zamówionego towaru przekroczy rozmiar jednej
paczki, będziemy się z Państwem kontaktować w celu uzgodnienia kosztów wysyłki
, dla mniejszych zamówień opłata za przesyłkę (na terenie Polski) wynosi 17,00 zł przy wpłacie na konto oraz 21,00 zł przy wysyłce za pobraniem za każdą paczkę do 30 kg. Numer konta do wpłaty dla zamówień detalicznych jest przesyłany po skompletowaniu zamówionych artykułów dekoracyjnych na magazynie i przygotowaniu zamówienia do wysyłki.

Klienci hurtowi mają dostęp do dodatkowych funkcji po zalogowaniu (konto dostępowe zakładane jest przez obsługę hurtowni – prosimy o kontakt w sprawie założenia konta). Po zalogowaniu klienci hurtowi mają możliwość pobrania katalogu produktów w formie zbiorczej, a po przyznaniu rabatów indywidualnych możliwość sprawdzenia cen uwzględniających naliczone rabaty.

Aby uzyskać więcej informacji o produktach, aktualnej, szczegółowej ofercie, w celu złożenia zamówienia, lub jakichkolwiek innych pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub faxem, pod numerami telefonów:

lub osobiście, w siedzibie firmy:

DEKOR IMPORT EXPORT
Hurtownia artykułów dekoracyjnych i dewocjonaliów

ul.Dworcowa 123
43-262 Radostowice
woj. śląskie

UDZIELANE RABATY:

  • od 500 - 1000 zł - 5%
  • 1000 - 5000 zł - 10%
  • powyżej 5000 zł - rabat udzielany jest indywidualnie