O nas

Firma Dekor Import Export, jest renomowaną firmą handlową, działającą z powodzeniem od 1989 r. na terenie Polski i całej Europy.

Jesteśmy bezpośrednim importerem artykułów dekoracyjnych i użytkowych oraz dewocjonaliów z Azji, oferujemy ponad 2000 produktów w stałej sprzedaży. 

Centrum dystrybucji towaru znajduje się w Radostowicach. Firma dysponuje 3000 m2 powierzchni magazynowej oraz przejrzystą  wzorcownią. To pozwala na kompleksową obsługę klientów na terenie firmy, natychmiastowe wydanie towaru bezpośrednio z magazynu, co szczególnie cenią sobie nasi kontrahenci. Również realizacja zamówienia do sprzedaży wysyłkowej, firmowym transportem lub firmami kurierskimi następuje w ciągu 2 dni. 

Wystawiamy dokumenty exportowe i załatwiamy formalności związane z odprawą celną.

Cały proponowany asortyment oznaczony jest kodami kreskowymi EAN.

Różnorodny i stale zmieniający się asortyment oferowana w stałej sprzedaży,  pozwala zaspokoić wszelkie potrzeby i gusta klientów, którzy zawsze znajdą coś nowego i ciekawego.
Oferujemy również towary na specjalne okazje  i święta jak: Walentynki, Wielkanoc, Boże Narodzenie, komunie, wesela.

Zawsze kładziemy ogromny nacisk na wysoką jakość oferowanych artykułów, atrakcyjne ceny oraz  aktualne trendy w modzie. Mamy oddzielny system rabatów dla hurtowni i oddzielny dla pozostałych klientów.

Wszystko to zaowocowało zaufaniem klientów, wśród których znajdują się kontrahenci od początku powstania firmy.

Zapraszamy do współpracy podmioty gospodarcze: właścicieli hurtowni, sklepów, galerii, restauracji, agencji reklamowych, hoteli i innych.

W naszej firmie można natychmiast dokonać w pełni zadowalających zakupów, nie tracąc cennego czasu.